Havajská masáž LOMI LOMI

Výjimečná terapie LOMI-LOMI, havajsky předloktí, je specifická střídáním dlouhých rytmických tahů a silnějších tlaků prsty, dlaněmi a právě předloktími. 

Exotická havajská procedura je nazývaná perlou mezi masážemi. Luxusní havajská masáž "milující ruce" je založená na podpoře vyrovnaného fyzična i duševna. Zaměřuje se tedy na fyzickou i duševní pohodu masírovaného.

Těžiště terapie Lomi Lomi spočívá v použití speciálních technik, jenž svou rytmicitou a energickým potenciálem vyvolávají vysoký relaxační účinek. Charakteristická exotická aromaterapie navíc umocňuje pocit klidu, pohody, štěstí a odpočinku.

Jak probíhá havajská masáž Lomi Lomi?

Havajská masáž Lomi Lomi poskytuje stimulaci pro krevní oběh a celkový lymfatický systém, hluboce harmonizuje tělo i duši, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje bolestivá kloubní spojení a napomáhá maximální detoxikaci organismu.

Nechte se unést do světa naprosté relaxace a uvolnění, vůně aromatických olejů dokreslené jemnou uklidňující hudbou. Výborně si odpočinete tělesně i duševně.

 


 [widgetkit id=3]

 

 

 

Náhodné články

  • 13 únor 2013, 21:39
    Imunitní systém může být oslaben nebo zhroucen nahromaděnými toxiny a…
  • 13 únor 2013, 21:39
    Magic Hot Stones můžeme přeložit jako „magické horké kameny“ nebo také…
  • 03 leden 2012, 11:27
    Vítejte na oficiálních internetových stránkách studia Remas v oboru regeneračních…

Kdo je online

Právě přítomno: 22 hostů a žádný člen

154992